====>  www.djmad.prv.pl  <=>  www.djmad.xt.pl  <=>  www.djmad.glt.pl  <====

MENU

   Home

   Aktualności
   MP3 Download

     - Clubowa, TECHNO

     - Hip-Hop,POP,ROCK

     - Sety - Ekwador ...

   Filmy i teledyski
   Programy

   DJ - sprzęt
   Księga gości
   Kontakt

Polecam

 

www.szukacz.brv.pl

 

Buttony

 

 

Etc.

 

 statystyki www stat.pl

 

 

Ustaw startową

 

 

  Programy

  [Allegro.pl - a co Ty dziś sprzedałeś?]

 

 

Traktor DJ Studio 2.6.1 (20 MB)

Traktor to część nowej cyfrowej rzeczywistości w muzyce, w której odtwarzanie, zmienianie, przeplatanie, remiksowanie, dekonstrukcja i komponowanie pojawiają się nieustannie.
Program tworzy wspaniałe możliwości w wykorzystaniu komputera do miksowania utworów, a całość daleko wykracza poza ograniczenia innych programów dla DJów i konwencjonalnych gramofonów. Unikalna funkcja automatycznej synchronizacji dwóch utworów (oraz ich fazy rytmu), wraz z funkcją pętli, scratching-u i miksowania, czyni z Traktora najefektywniejsze narzędzie. Program oferuje profesjonalną jakość audio, zgodność z mp3 i wav. Możliwość sterowania z poziomu MIDI.

 

 

 

Virtual DJ 2.1 (15 MB)

Kolejne narzędzie do miksowania plików mp3 itp. Pozwala na odtwarzanie kilku utworów jednocześnie, płynne przechodzenie oraz dodawanie efektów.

 

 

 

 

 

AtomixMP3 2.3 (3,3 MB)

Odtwarza plików mp3 który swym interfejsem przypomina stół mikserski Dj-ów dyskotekowych. Jak większość mikserów pozwala na łączenie dwóch plików, płynne przechodzenie między nimi itp. Jest to najpopularniejsze narzędzie w swojej

 kategorii.

 

 

 

 

Fruity Loops Studio 5.0.2 (35 MB)

Fruity Loops to legendarny kombajn muzyczny pozwalający na stworzenie kompletnego utworu od podstaw. Jest otwartym środowiskiem, pozwalającym na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami.
 

 

 

Dance eJay 6 (41 MB)

Bardzo dobry program do tworzenia muzyki. Wersja Dance zawiera 10 grup sampli (loop, rap, drum, voice, bass, effect, guitar, xtra, keys i layer).
 

 

 

 

 

 

 

Rzeźnik MPEGów 1.1.98 (2,1 MB)

Narzędzie umożliwiające cięcie plików mp3. Program jest przydatny szczególnie dla DJów. Program daje możliwość wycięcia z dźwiękowego pliku MP3 jakiegoś fragmentu muzyki z dokładnością do jednej ramki i zapisanie go do nowego pliku. Dowolne fragmenty różnych plików mp3 mogą być łączone tworząc docelowo jedną całość.
Możliwe jest nagrywanie z wejścia karty dźwiękowej bezpośrednio do mp3. Program stara się kompresować dźwięk "w locie", korzystając z darmowego enkodera Lame. Do konwersji do plików mp3 mogą również być użyte komercyjne kodery kompresji zainstalowane w systemie operacyjnym (np. Fraunhofer codec).

 

 

Samplisizer 1.2 (12 MB)

Jest to program do tworzenia muzyki elektronicznej. Odbywa się to za pomocą metody drag & drop.

 

 

 

 

 

 

 

Sound Forge 7.0b (34 MB)

Sound Forge to powszechnie znany i używany pakiet dwuścieżkowej edycji audio. Program zawiera zestaw bogatych w możliwości funkcji edycyjnych, korekcyjnych i efektów, które umożliwiają manipulowanie ścieżkami audio. Jest to jedyny w swoim rodzaju program, idealny do edycji audio, wspomagania procesu nagrywania, nakładania efektów dźwiękowych i kodowania sygnałów.
Sound Forge obsługuje szeroki wybór plików dźwiękowych i wideo na różne platformy sprzętowe. Dołączanie dźwięku do stron internetowych i projektów multimedialnych jest teraz bardzo proste. Program obsługuje m.i. WMA, WMV, WAV, MOV, PCA AIF, MP3. Użytkownik może także dołączać dźwięk do animacji z dokładnością do klatki i zapisać efekt pracy jako plik w standardzie Video for Windows (AVI).

 

 

ACID XPress 5.0a (3,8 MB)

ACID XPress 5.0a to darmowe, dobrze znane przez twórców muzyki narzędzie. Stwórz własną, oryginalną muzykę za pomocą kilku kliknięć myszą. To łatwe - po prostu wykorzystaj kilka próbek i wzorców, przeciągnij i ułóż je na ścieżce i odtwórz wynik. To najprostrzy sposób tworzenia muzyki, jaki kiedykolwiek powstał.

 

 

 

Adobe Audition 1.5 (Cool Edit) (49 MB)

Adobe Audition to kontynuacja znanego, lubianego programu do edycji dźwięku, jakim był Cool Edit Pro. Oprogramowanie Adobe Audition jest profesjonalnym środowiskiem edycji dźwięku. Specjalnie zaprojektowany dla wymagających specjalistów sztuki audio-video, oferuje zaawansowane możliwości miksowania, montażu oraz generowania efektów audio. Dzięki precyzyjnym narzędziom dostępnym w programie Adobe Audition możesz stworzyć niepowtarzalne i bogate efekty audio, które efektownie ożywią projektowane przez Ciebie filmy i produkcje video otrzymane przy pomocy aplikacji Adobe Premiere® Pro, After Effects® oraz Adobe Encore® DVD. Adobe AuditionTM to tworzenie na najwyższym poziomie.

 

 

 

DJ Mix Pro 3.0 build 46e PL (1,2 MB)

Program do automatycznego mixowania utworów muzycznych. Pozwala na płynne przechodzenie z jednego utworu do drugiego. Program nadaje się do prowadzenia imprez – przyda się wszędzie tam gdzie muzyka grana jest bez przerwy między poszczególnymi utworami.

 

 

 

 

 

ACID Pro 5 (8,6 MB)

ACID Pro 5 to idealne narzędzie do tworzenia muzyki typu loop-based, które pozwala na produkcję własnych, oryginalnych kompozycji. Najczęściej jest wykorzystywany do tworzenia utworów, remiksów, oprawy dźwiękowej dla potrzeb prezentacji multimedialnych, filmów i Internetu. Program cieszy się ogromnym powodzeniem wśród realizatorów produkcji radiowych, wideo i TV ze względu na możliwość stworzenia wysokiej jakości podkładu muzycznego w bardzo krótkim czasie. ACID jest świetnym narzędziem do zmiany barwy dźwięku w czasie rzeczywistym, jego rozciągania i kwantyzacji wydarzeń MIDI oraz audio. Prosta obsługa z mnóstwem zaawansowanych funkcji, pozwola na wszystko - od szybkiego tworzenia utworów do skomplikowanego udźwiękawiania złożonych produkcji.

 

 

 

Audacity 1.2.3 (2,4 MB)

Stabilny, bezpłatny edytor do obróbki plików dźwiękowych w formatach: WAV, MP3, AIFF, Ogg Vorbis oraz Au i IRCAM (*.SND). Poza edycją możliwe jest również nagrywanie, odtwarzanie, importowanie i eksportowanie plików w formatach WAV, MP3, AIFF. Najważniejsze cechy tego programu to: duża grupa efektów, możliwość używania wtyczek VST, miksowanie, wbudowany analizator spektrum, edytor obwiedni amplitudy oraz okno analizy częstotliwościowej.

 

 

INFO

Przeglądarka:

 

 

 

Moją strone

do tej pory odwiedziles/as

 razy

Kontakt

 

   1941435

     

     

 

Buttony

 

Polecam

Beat Bass Music Techno

      Online:
       Gości:
        Zalogowanych: